Prohlídky pivovárku – Beskydský pivovárek Ostravice

Prohlídky v Beskydském pivovárku

Chtěli byste se podívat do provozní části pivovárku? Zajímá vás, jak v Ostravici vaříme pivo? Prohlídky děláme pro zájemce často a rádi provedeme i vás. Jsme ale malý pivovar, a tak nemáme pravidelné "otevírací hodiny", kdy provázíme. Prohlídky organizujeme dle našich provozních, časových a kapacitních možností. Je potřeba se domluvit předem na termínu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky (+420 732 585 561) nebo e-mailem prohlídky@beskydskypivovarek.cz.

Od 25.10. 2021 organizujeme prohlídku pouze pro očkované a během prohlídky je nutné mít respirátor na nose a ústech. Děkujeme za pochopení.

Aktuální termíny prohlídek

...

Cena prohlídek na objednávku

Varianta 1 - komentovaná prohlídka pivovárku

1 až 10 osob - 1000 Kč (jednotná sazba za skupinu)

11 a více osob - 1000 Kč + 70 Kč za každou další osobu nad 10 osob.

Varianta 2 - zahrnuje komentovanou prohlídku pivovárku + ochutnávku 3 druhů piv (3x 0,2 l; Beskydský ležák, Zbuj, vybraný speciál, který je aktuálně na čepu) a originální ochutnávkovou sklenici s logem pivovaru (0,2 l).

Cena prohlídky jako u varianty 1 + 150 Kč za osobu za ochutnávku a dárkovou sklenici.

Skupinám nabízíme možnost zajištění jídla, rautu nebo uspořádání firemních akcí či teambuildingu. Kromě Pivovarské hospůdky mohou skupiny využít i Stodolu, která má vlastní výčep, vnitřní posezení pro 100 osob, venkovní kryté posezení pro až 500 osob, pódium atd.).

Přibližně 1x za měsíc pořádáme prohlídky pro veřejnost, které jsou ideální v případě pokud jste sami, případně ve dvou, a chtěli byste se podívat do provozní části Beskydského pivovárku. Cena vstupenek na tyto prohlídky je 70 Kč za osobu.

Předpověď počasí