Prodej piva v areálu pivovárku

Aktuální ceník piva

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí aktuální ceník našich piv v novém okně.

 

Prodej v sudech

 

Pivo lze zakoupit v sudech o objemu 15, 30 nebo 50 l (nenabízíme všechna piva ve všech objemech, viz. níže „Ceník piva“).
KEG sudy jsou osazeny uzávěrem KORB (bajonet).
Sudy vydáváme oproti jednotné záloze 1200Kč. Sudy je možné vrátit i mimo níže uvedenou otevírací dobu v Pivovarské hospůdce nebo ve Stodole (podle aktuální situace). Platba v hotovosti.

Běžná otevírací doba prodeje sudů:

pondělí – čtvrtek – 09:00-15:00
pátek – 09:00-17:00
sobota – 09:00-12:00
neděle, státní svátky – zavřeno

 

Mimo tyto hodiny je možné koupit v Pivovarské hospůdce sudy Beskydského ležáku, Zbuje a Beskydského hořkého za maloobchodní cenu (+ 1Kč/1 pivo oproti ceníku, tzn. např. 15 l sud = + 30Kč).
Po předchozí domluvě (z důvodu omezeného množství) vám rádi zapůjčíme párty pumpy (čepovací zařízení bez chlazení) nebo chladiče s kompresorem.
Cena zapůjčení/záloha: párty pumpa – 100Kč/1000Kč chladič s kompresorem – 400Kč/5000Kč

 

Distribuce piva

 

Naše piva čepuje celá řada hospod, ochutnávkových pivnic, barů a restaurací zejména na Ostravsku, v Olomouci, Brně nebo Praze, kde pivo pravidelně sami distribuujeme. Samozřejmě nás najdete i v pivotékách, kde dodáváme lahve a někde také sudy. Chtěli byste také čepovat nebo prodávat naše piva? Kontaktujte nás.
Distribuci piva na Slovensku pro nás zajišťuje firma KOBERA – SK, spol. s r.o. , Juraja Závodského 727/178, Žilina – Závodie, 010 04.

 

Prodej lahví a plechovek

 

Piva v lahvích a plechovkách prodáváme v Pivovarské hospůdce nebo ve Stodole (podle aktuální situace). Piva nabízíme v PET lahvích,  plechovkách, vybrané pivní speciály také ve skleněných lahvích (0,7 l). Skleněné lahve si od nás můžete odnést i v hezkém dárkovém balení. A takovým dárkem určitě potěšíte 🙂

 

Aktuální ceník piva