Akce

 

V Beskydském pivovárku v Ostravici pořádáme v průběhu roku nejrůznější akce jako koncerty, divadelní představení, festivaly, zabijačky, řezbářská klání, apod. Výše zmíněné akce se mohou konat ve všech prostorách Beskydského pivovárku.

 

Pivovarská hospůdka – v prostorné restauraci, které dominují nádherná kachlová kamna se pořádají rozmanité gastrofestivaly a tématické gastroakce, které pro vás ve spolupráci s našimi kuchaři připravujeme.

 

Stodola – zde nabízíme prostorné vnitřní i venkovní posezení, které nabízí uspořádání divadelních či hudebních vystoupení, neboť jsou zde k dispozici dvě pódia. K dispozici máme i kvalitní technické vybavení. Venkovní krytá pergola, ale i nezastřešený prostor zahrádky vybízí ke konání svateb či nejrůznějších festivalů. Ve vnitřní části stodoly stojí kachlová kamna, aby vám nebyla zima. Stodola bývá otevřena v podzimních-zimních-jarních měsících o víkendech (SO-NE), a to pouze za pěkného počasí nebo během pořádání společenských akcí – např. zabíjaček).

 

Pivovarské náměstí – zde se pravidelně konají automobilové srazy veteránů nebo se prostor využívá pro velmi oblíbené a hojně navštěvované zabijačkové hody. Také jsme zde uspořádali hudebně-pivní festival.

 

Sledujte proto náš web, Facebook nebo Instagram a žádná kulturní událost pořádaná u nás na pivovárku vás bezesporu nemine.