Naši partneři – Beskydský pivovárek Ostravice

Naši partneři

Beskydský pivovárek není situován někde na samotě u lesa, i když je v horách.
Není solitér, ale je naopak otevřen smysluplné spolupráci.
A proto jsme hrdí, že můžeme spolupracovat s našimi partnery, které uvádíme níže.
Někdy z toho totiž mohou vznikat moc zajímavé a užitečné věci...

Obec Ostravice


Horská obec, ve které je situován náš Beskydský pivovárek. Společně se podílíme na pořádání některých akcí, přispíváme na ně například dobrým pivem anebo jsou z naší strany nějakým způsobem podporovány.

Správa CHKO Beskydy


Společně jsme chtěli ukázat lidem ne příliš známá místa a vzácné živočišné druhy, které v Beskydech máme. Díky tomu si můžete za vstupní branou pivovárku prohlédnout bannery, které jsme společně vytvořili a které vám představují "Nástěnný atlas živočišných druhů Beskyd". A navíc jsme se rozhodli podporovat zachování ohroženého druhu Tetřeva hlušce - z každého prodaného piva Tetřev hlušec, které vaříme, jde 1Kč na právě na záchranu tohoto plachého ptáka.

Beskydská pivní stezka


Je označována jako gurmánská turistika, což znamená, že vás provede malebnou krajinou mezi kopečky a údolími Beskyd. Stezka propojuje malé i velké pivovary, kde můžete poznat odlišnost barev, chutí a historie tohoto zlatavého moku. A my jsme rádi, že zde také jsme.

Spolek Beskydhost


Spolek BESKYDHOST je dobrovolný svazek fyzických a právnických osob podnikajících v hostinské živnosti a příbuzných oborech v oblasti cestovního ruchu. Místem působnosti jsou obce Čeladná, Malenovice a Ostravice. Takže je jasné, že Beskydský pivovárek nemůže chybět.

Po medvědích tlapkách


V samém srdci Moravskoslezských Beskyd na úpatí jejich nejvyšších hor, leží 4 vesnice: Ostravice, Malenovice, Nová Ves a Čeladná. Nespojují je jen krásné výhledy a blízkost hor, ale také regionální značené turistické stezky. Po medvědích tlapkách pod nejvyššími vrcholy Beskyd se můžete vydat společně s 6 zvířátky, které jsou maskoty jednotlivých tras. A Beskydský pivovárek leží také na jedné z nich.
Předpověď počasí