Kalendář akcí – Beskydský pivovárek Ostravice

Kalendář akcí

V Beskydském pivovárku v Ostravici pořádáme v průběhu roku nejrůznější akce jako koncerty, divadelní představení, festivaly, zabíjačky, řezbářská klání, apod. Výše zmíněné akce se mohou konat ve všech prostorách Beskydského pivovárku.

Pivovarská hospůdka - v prostorné restauraci, které dominují nádherná kachlová kamna se pořádají rozmanité gastrofestivaly a tematické gastroakce, které pro vás ve spolupráci s našimi kuchaři připravujeme.

Stodola - zde nabízíme prostorné vnitřní i venkovní posezení, které nabízí uspořádání divadelních či hudebních vystoupení, neboť jsou zde k dispozici dvě pódia a disponujeme samozřejmě i kvalitním technickým vybavením. Venkovní krytá pergola, ale i nezastřešený prostor zahrádky vybízí k konání svateb či nejrůznějších festivalů. Ve vnitřní části Stodoly nyní probíhá výstavba krbu, takže i v těchto prostorách bude v chladných dnech příjemně útulno (jen upozorňujeme, Stodola bývá otevřena v podzimních-zimních-jarních měsících o víkendech (SO-NE), a to pouze za pěkného počasí nebo během pořádání společenských akcí - např. zabíjaček).

Pivovarské náměstí - zde se pravidelně konají automobilové srazy veteránů nebo se prostor využívá pro velmi oblíbené a hojně navštěvované zabíjačkové hody. Také jsme zde uspořádali hudebně-pivní festival.

Sledujte proto náš WEB, Facebook nebo Instagram a žádná kulturní událost pořádaná u nás na pivovárku vás bezesporu nemine.

Těšíme se na setkání s vámi tady u nás.

Připravované akce 2022

29.4. - 1.5. 2022
Filipojakubské menu

6.5. - 8.5. 2022
Menu k Svátku matek / 7.5. bude hrát kapela VŘESBAND

28.5. 2022
Divadlo NDM - představení ve Stodole

17.6. - 19.6. 2022
Steakové menu ke Dni otců / hrát bude kapela RETROVOX


 

Realizované akce v Beskydském pivovárku

Ale pojďme si alespoň zavzpomínat.
V naší minigalerii událostí se podívejme na ty, které nám život na pivovárku zpestřovaly a obohacovaly v časech minulých.
Než nás totiž postihl COVID-19, tak jsme si tady na pivovárku skvěle užívali. No, skvěle - prostě tak úplně obyčejně, hezky, na pohodu.
A že už si díky všem těm omezením nemůžete ani vzpomenout jaké to je, jen tak normálně se bavit a pobýt s fajn lidmi?
To chápeme. Jsme v tom s vámi. A taky nám to není příjemné. A opravdu se těšíme, až se to všechno přežene.
A proto si některé vydařené události jen tak pro radost připomeňme.
Tady a teď.
A společně věřme tomu, že za nějaký čas se tady zase sejdeme.
A že si bez rouškované a rozestupované nějakou tu akci pořádanou Beskydským pivovárkem v Ostravici znovu jen tak úplně normálně užijeme.

Zůstaňme spolu
Váš BP

Beskyd rallye

Lukáš Pavlásek

Pivovarské chutě

Řezbáři

Zabíjačka

Předpověď počasí